O nas

NZOZ SPS "DENTIST" jest wiodącą Kliniką Stomatologiczną, która od 1999 roku świadczy usługi w zakresie stomatologii estetycznej, implantologii oraz endodoncji. Klinikę DENTIST wyróżnia przede wszystkim międzynarodowy zespół lekarzy konsultujących, którzy są specjalistami światowej rangi. Od lat pogłębiająca się bliska współpraca Kliniki DENTIST ze środowiskiem najwybitniejszych włoskich dentystów (m.in. dr Marco Nicastro, dr Marco Martignoni, dr Walter Devoto, dr Vittorio Franco) i laboratoriów protetycznych (Daniele Rondoniego i Franco Ferettiego) owocuje stałym wzrostem poziomu leczenia i standardu świadczonych przez nas usług.

Mogą mieć Państwo pewność, że każdy zatrudniony u nas dentysta, to profesjonalista z bogatą wiedzą i doświadczeniem. Chcąc zapewnić Państwu najwyższy możliwy standard leczenia, wykorzystujemy tylko nowoczesne i wysokogatunkowe materiały, dlatego wszystkie nasze prace (wypełnienia), odbudowa protetyczna, licówki porcelanowe, implanty czy zabiegi wybielające zapewniają naturalny i długotrwały efekt.
W 2003 roku rozpoczęliśmy działalność szkoleniową w zakresie kursów podyplomowych dla lekarzy stomatologów. Kursy stomatologiczne uzyskały pozytywną opinię Okręgowej Izby Lekarskiej w Krakowie, a ukończenie ich wiąże się z przyznawaniem punktów edukacyjnych naszym absolwentom. Proponowane przez nas kursy stomatologiczne, kursy z endodoncji czy estetyki to znakomita szansa na podniesienie kwalifikacji i zdobycie wiedzy na światowym poziomie.

Klinika Stomatologiczna Dentist znajduje się w samym centrum jednego z najpiękniejszych miast w Polsce, jakim jest Kraków.